logo

Urządź sobie życie tak, byś miał dużo czasu dla siebie.

2 minuty do tramwaju,
5 minut od centrum handlowego,
ze ścieżką rowerową pod domem,
Parkiem Lotników i Tauron Areną w zasięgu spaceru.

Tak w kilku słowach można podsumować mieszkanie w nowej inwestycji Matexi - Świtezianki, przy ulicy Świtezianki :-).

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą „podłączyć się do miasta”.

Odważny architektonicznie projekt - Świtezianki, to 5-piętrowy budynek przy ulicy Świtezianki, tuż przy Alei Pokoju, wpisany w trójkątną działkę kończącą się Prądnikiem - niewielkim potokiem, który chwilę później wpada do Wisły. W budynku zaplanowaliśmy 70 mieszkań, głównie 2- i 3- pokojowych o metrażach od 31 do 81 m2.

Mieszkańcy Świtezianki do dyspozycji będą mieli garaż podziemny, miejsca postojowe przed inwestycją, a także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych i miejsca postojowe dla niepełnosprawnych. Amatorzy dwóch kółek będą mieli do dyspozycji zadaszone stanowiska dla rowerów.

Lokalizacja

Lokalizacja inwestycji doskonale odpowiada na potrzeby tych, którym zależy na różnorodnej komunikacji pozwalającej dotrzeć w każdą część Krakowa. Bliskość Alei Pokoju to dostęp do szybkiej linii tramwajowej, dwupasmowej jezdni, przystanku autobusowego, a także wygodnej ścieżki rowerowej.

Przekraczając Prądnik szybko znaleźć się można na zakupach w centrum Plaza, czy Decathlonie. Jednocześnie ze Świtezianki w 10 min. dojść można do Parku Lotników czy Bulwarów Na Dąbiu.

Rowerzyści mieszkający przy Świtezianki będą mogli spod domu ruszyć zarówno w stronę Ronda Grzegórzeckiego, wzdłuż bulwarów wiślanych w stronę Wawelu, jak i na spokojną wycieczkę aż do Lasu Mogilskiego.

Wybierz najlepsze mieszkanie dla Ciebie.

Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki mieszkań lub z modelu wizualizacji.

Podłącz się do miasta

logo excellent

Wszystkim Państwu, którzy chcieliby oszczędzić czas i wprowadzić się do gotowego, wykończonego mieszkania polecamy skorzystanie z usług firmy Excellent, z którą nawiązaliśmy współpracę w ramach wykańczania wnętrz POD KLUCZ.

Obejrzyj pełną ofertę:
Zobacz

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z przedstawicielem Excellent:

Dobry kredyt na nowe mieszkanie

Dla naszych Klientów ubiegających się o kredyt hipoteczny oferujemy bezpłatne wsparcie ekspertów finansowych Notus Finanse. Notus to wieloletnie doświadczenie i współpraca z największymi bankami. Doradcy pomogą w wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego do możliwości finansowych kredytu, przygotują niezbędną dokumentację i złożą wnioski. Będą do dyspozycji również po wypłacie środków i zakupie mieszkania.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowym finansowaniem zakupu mieszkania zapraszamy do kontaktu:

notus logo
person icon

Marta Styczyńska - ekspert finansowy ds. kredytów hipotecznych

Kontakt

Liczba pokoi

Sprzedaż mieszkań:

ul. Limanowskiego 5

Godziny otwarcia:

Pn-Wt-Śr-Czw-Pt-Sb

Niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu oraz e-mailem.

Biuro sprzedaży w dniach 24.01-27.01 będzie czynne w godzinach 9:00-17:00

W dniu 28.01 biuro sprzedaży będzie nieczynne.

phone
530 100 501